Scroll to top
Services

Hakkımızda

Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi bölgesinde 20.000m² (kapalı alan), 38.000 m2 alanda kurulu fabrikamızda, gelişmiş teknolojik altyapı ve uzmanlaşmış işgücü sayesinde, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak çeşitli varyantlarda ev mobilyaları ve oturma grupları tasarlayıp üretimini yapmaktayız.

Ürün çeşitliliğini; Moda, ihtiyaç ve beklentiler paralelinde farklı tasarımlarla arttırırken, kullanacağı malzemeleri büyük bir titizlikle seçmektedir. Zevk ve konforu maksimize edecek malzemeleri en iyi şekilde birleştirerek kullanıcının beğenisine sunmaktadır.

Ürünler; Çift oluklu karton, hava kabarcıklı naylon ,ve ince naylonla beraber üç katmanlı ambalajlama,ve etiketleme sistemiyle uluslararası standartlara uygun şekilde sevkiyata hazır olarak, özel formatta paketlenmektedir.

Ticari ilişki içerisinde olduğumuz firmalara ürün desteği ve satış sonrası hizmet konusunda yardımcı olmak için şirketimiz bünyesinde özel SSH birimi kurulmuştur. Zaman kavramına hassasiyetle dikkat edilerek ürünler zamanında teslim edilmektedir.

Kalite politikası olarak; hızla gelişen dünyada, değişen beklentilere uygun tasarım ve üretim yapmak, kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, ürün kalitesini sürekli denetleyerek kullanıcı memnuniyetini sağlamaktır.

Beğeni alan her yeni ürün, bizi daha iyisini ve daha gelişmişini yapma yolunda destekleyici güç olmaktadır. Yarınlar için firmamız aynı süratle sektördeki gelişimine devam edip, ürün çeşidine yeni ürünler katarak güvenilir ve tercih edilir yapısını sürdürme yolunda ilerlemektedir.

Bu anlayış çerçevesinde RENDİ MOBİLYA yakaladığı başarıyla, tamamlayıcılık açısından yatak ve yemek odası mobilyası ve koltuk takımı tasarım ve üretiminde kendini kanıtlamıştır.

 

Resmi Ünvan : YAPRAK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İBAN : TR 3000 0100 0067 4183 2058 5018

Rendi Mobilya